Gloucester Matt Kvesic stupňuje nárok převzít jako Anglie No7

Když Chris Robshaw vrátil Bet365-Registrace zdarma k Twickenham poprvé od potupné východu Anglie Světového poháru se dozvěděl, že některé věci se nemění.

Pro všechny, že rány Harlekýni hráčovy vyléčil, proti Gloucesteru byl znovu zastíněna průrazným specialistou, který se obrátil na člověka výkonu utkání – Matt Kvesic je konkurz na anglický No 7 košile stěží šly better.England kandidáty: půl tuctu Eddie Jones by měl vzít v úvahu pro Six Nations | Paul Rees Více

flanker proveden 15 kladkostroje a tři obraty v neděli – první z nich zastavil nebezpečnou QUINS pohyb a okamžitě nastavit zkusit.Tam, v mikrokosmu, byla připomínka pro každého, kdo to potřeboval, proč Eddie Jones jistě sladit Anglii se zbytkem světa elitních týmů a vyberte specializované Openside.

„Nevím, jestli je to pokročilý moje tvrzení, ale je to asi po ruce.Je dobré mít přiměřený výkon pod opaskem,“byl Kvesic je skromný odhad a po pravdě řečeno, většina z Twickenham věřící nemusel připomínat.

Vzpomínky Davida Pocock a Michael Bet365-Klikni pro svůj bonus Hooper foukání Anglii ven z voda v rozpisu jsou stále čerstvé, jako je síla vyplývá z jihoafrického Francois Louw, Walesu Sam Warburton a samozřejmě světového poháru Nového Zélandu vyhrál kapitán Richie McCaw.

Jones, trenér Anglie, byl zaujatý jiný Harlekýn, Jack Clifford, který hraje v No 7 tričko s Robshaw na blindside od světového poháru.Jones se rozumí hodnotit Cliffordova kvalit v uvolněné, ale pokud jde o rozdělení – pokud Steffon Armitage zůstane mimo hranice při hraní na Toulon. – pak 23-letý Kvesic v čele fronty

má jen dvě čepice na jeho jméno, oba vyhráli na 2013 letního turné do Argentiny, a byl řez od výcvikového družstva světového poháru, ale dopad, který úklidová žádné 7s měla na turnaji mohou mít zvýšenou svůj nárok.

„já nevím. To znamená, že budete mít stále ve srovnání s Hooper a Pocock a jsou zcela v plamenech,“říká Kvesic. „Ale je tu určitě místo pro to ve hře s Austrálií hrát s dvěma sedmiček s McCaw a pak Wales stejně.Bylo zdůrazněno, že je třeba sedm.“

V 6ft 2V Kvesic níže, je vyšší, než vypadá, ale ze všech anglických Openside uchazečů, seznam, který obsahuje také Leicester je Nový Zéland-narozený Brendon O‘ Connor a Saracéni Will Fraser, jeho postava je nejvhodnější pro temných uměních zhroucení. Podobnosti s Neil Back přesahovat krátkými blond vlasy.

„Já vím, že to bude velká konkurence,“ Kvesic dodává. „Tam to bylo hodně hovoří o specializovaných sedmiček, máme hojnost dobrých sedmičky, to je dobré a je to zdravé pro tuto zemi.

„Ale musíte být stejně individuální, jak je možné, aby se pokusila získat vybral.Tam bude soutěž o místech, ale to je to, co nejlepší týmy.“

23-letý byl součástí straně 2011 pod-20s, který ztratil juniorské finále Světového poháru na Novém Zélandu, hraje po boku Mako Vunipola, Joe Launchbury, George Ford a Owen Farrell. Jeho protějšek v tomto finále byl Sam Cane, který má 31 čepice a kapitánem všichni černoši ve Světovém poháru i přes soupeří s McCaw své místo.Tak proč se Kvesic přehlíží Anglie?

Stuart Lancaster loajalita k Robshaw je zřejmý místem pro začátek, ale Kvesic vyrobena 29 kladkostroje, aniž chybí jeden na svém debutu proti Pumas a nebyla o nic méně působivý v jeho druhém výletu .

Možná ještě významnější byl pokles v podobě po přesunu z Worcesteru do Gloucesteru těsně po té cestě, ale je otevřeně ve svém názoru, že výkony v minulé sezóně byly tak dobré, jak to produkovalo v napínavé 39- 39 kreslit neděli.

„byl jsem zklamaný, aby se tým Světový pohár, ale vrátil jsem se do Gloucesteru rovnou do pre-sezony, a [Anglie] byla uvedena na pořadu dne,“ říká Kvesic. „[Ne dělat Světového poháru] přinesl zklamání, myslím, že každý, kdo dostal řez by byl zklamán.

„Byl bych rád šanci zahrát si za pár her, ale to bylo a už teď.

„to drive mě, ale bylo to víc, že ​​bych chtěl zopakovat, co jsem udělal v Gloucesteru v minulé sezóně.Měl jsem dobrou sezónu tam, vím, že jsme neměli dělat dobře v lize, ale podařilo se nám vyhrát putovní pohár.“

ředitel Gloucester ragby, David Humphreys, nepotřebuje přesvědčivé, označování Kvesic jen „Anglie mezinárodní No7-in-čekající“ poté, co sledoval jeho výkon na Twickenham.

Možná výmluvnější zmínka o příspěvku Kvesic přišla od ředitele Harlequins rugby, Conor O’Shea, nicméně. „Matt byl vynikající kolem havarovaných [ale] byste mohli argumentovat, že některá místa, byl pocházející z byly zajímavé, přinejmenším.“

Je to refrén, který byl vyčerpán nově odešel McCaw je odpůrci v průběhu let, a pokud mezinárodní trenéři jsou to brzy opakují o Kvesic, Jones může být k něčemu.

herní účet bet-at-home