Mike Ford: Sam Burgess zostane v ragby napriek ligy spiatočný talk

The Bath tréner Mike Ford hovorí Sam Burgess bude späť v tréningu v pondelok a je presvedčený, že zostane v ragby, ale pripúšťa hráča “nie celkom cítiť ako” po Anglicku sklamaním Rugby World Cup campaign.Sam Burgess v rozhovoroch s fajčením prestať kúpeľa a vykonať návrat rugby league viac

Burgess, ktorý má dva roky vľavo na jeho kontraktu s Aviva Premiership finalisti, vzala prestávku v Španielsku k zamysleniu svoju budúcnosť uprostred špekulácií, že návrat do ligy klubu South Sydney Rabbitohs že sa vážne uvažuje.

26-ročný bol sporný výber pre Anglicko svetového pohára komando a jeho prítomnosť je chápaný tak, že boli sporná otázka medzi hráčmi, pretože jeho nedostatok odborového skúseností.

on nebol zapojený do kúpeľa dvoch Premiership zápase doposiaľ túto sezónu a Ford potvrdil, že dostal voľno pred jeho očakávaným návratom k Recreation Ground v pondelok.

v rozhovore pre BBC Radio 4 je dnes progr VÝBER, Ford povedal: “Minulý týždeň Sam vrátil do tréningu, pretože spočiatku to, čo chce, ale potom urobil a nemal úplne dobrý pocit

.” Rozhodli sme sa mu dať voľno tam a potom, čo znamená, že je preč, aby si svieži a bude späť v tréningu na 2. novembra.

“Existuje tu žiadna drámy.Každý, kto má dať dve a dve dohromady, videl ho, ako sedí vedľa [Anglicko rugby league tréner] Steve McNamara, ktorý sledoval jeho brat hrať rugby ligu. “

Keď bol požiadaný, či bol 100% istý, že Burgess zostane v Bath Ford povedal: “Áno. Hovoril som Sam mnohokrát.Hovorili sme o ňom vracia do Bathu, vyhrnúť si rukávy a hrať šesť pre nás. “

Anglicko boli stanovené, aby sa Burgessa do Svetového pohára, upustil ďalšie zavedenú Luther Burrell aby sa vytvoril priestor pre hráčov, ktorí cítili ponúkol vedenie a big-herný zážitok, aj keď v inom kóde.

Burgess bol protihráčom pevná, ale inak neohromující pri svojom debute proti Francúzsku v auguste, ale urobil dosť byť zvolený preferencie Burrell.Vedenie opakovane konštatoval jeho výber bol založený na sile jeho výkony v tréningu.

Okrem silného finále štvrťroku kameňa: z lavičky proti náročnom Fidži v Anglicku otvárač na turnaji, nebol schopný urobiť dojem na Svetovom pohári.

bol predmetom brutálnej posúdenia z bývalého Írsko mesta Gordon D’Arcy, ktorý napísal v stĺpci Irish Times, že Burgessov “naivita v rozpakoch tí okolo neho” pred označovať ho “liga konvertita, ktorý nevie, ako sa hrá vnútri-Center”.

Pridanie do opozície cez jeho účasť na turnaji po odpykaní pouhých 10 mesiacov union učenie bolo rozhodnutie Anglicka používať . ho na No12, keď on hral svoj najlepší rugby Bath ako blindside Flanker

Ford trvá union budúcnosť hráčova spočíva len v drese No6, a dodáva: “Sam sa dostal kontrakt na tri roky, existujú ďalšie dva roky odišiel na to, a to je doba, kedy sa stane lepšie r ugby union hráčom.Všetko, čo sme hovorili len o budúcnosť, o hranie aj pre kúpeľa a hrať v Pohári majstrov.

“A potom ho potenciálne dostať hrať za Anglicko v šiestich národov v šesť hodín, a ak nie, potom na koniec sezóny turné do Austrálie. V pláne je pre neho, aby sa vrátil do tréningu v pondelok a nemôžeme sa dočkať, až ho zase späť. “

stavky-clic.com