Sydney Cricket Ground čelí naliehavej resurfacing Pred druhým testom

The Sydney Cricket Ground sa očakáva podstúpiť naliehavú resurfacing pred novoročným testu po trápne opustení NSW v Victoria Sheffield Shield zápas.

povedal Cricket NSW CEO Andrew Jones v pondelok býval radil SCG Trust, ktorá spravuje krajinu, hodlá zabrúsiť hracej ploche problém. “Neformálne rada je, že to vyzerá, že sa plánuje, že akonáhle to bude možné,” povedal Jones.

Náš tím NSW bola tvrdo zasiahnutá kvôli otázkam na zem, s Cricket Austráliou pondelok udelenie všetkých šesť bodov z štítového zápas na Victoriu po zápase bol odvolaný od zápasu rozhodcom kvôli obavám o hráčov safety.Australia zabaliť pohodlné prvý test víťazstvo proti New Zealand čítajte viac

Blues ‘ ďalšie štít zápas proti Tasmania ktorý začína v sobotu, bolo zmenené v pondelok od SCG do Bankstown Oval, s NSW kriket hovorí, že si nemôžu dovoliť riskovať stráca viac bodov v oblasti hospodárskej súťaže.

Avšak, Cricket Australia naliehal, že to bolo istí, že SCG bude fit a pripravený hostiť novoročné test austrálskeho tímu proti západnej Indii začína 3. januára.

“Sydney test je dva mesiace preč.Máme plnú dôveru, že budú mať hraciu plochu právo v tomto závode, “povedal CA šéf krikete operácií Sean Cary. “Budeme musieť vykonať niektoré kontroly na ňom medzi tu a tam a my sme veľmi nádejný budú to pravé.”

NSW v Victoria zápase bola odvolaná tretí deň v nedeľu kvôli obavám zo strany zápas rozhodca a rozhodca o bezpečnosť hracej plochy.

To prišlo po štyroch viktoriánskej hráči v poli skĺzol na / integrovanými štvorcový plochy v poli v priestore osem lôpt neskoro v deň dažďom ovplyvnený dva a Bushrangers tréner David Saker popísal podmienky, nezodpovedá normám prvotriedne.

SCG dôvera trval na nedeľu krajina bola v bezpečí a nebolo nutné vzdať zápas.Ale preskúmanie CA v pondelok podporil odpustenie

Cary uviedol vo vyhlásení :. “Pozrel som sa do tejto záležitosti dnes a veríme, že nemáme inú možnosť v rámci Cricket Australia hrajúcich podmienkach, iná ako pridelenie šesť bodov na Victoria.Childhood spomienok Toma Graveney | Listy Viac

“Je to nešťastné výsledok pre NSW stratiť body týmto spôsobom, a oceňujeme sklamanie tím čelí, však rozhodnutie o zápas úradníci tiež nebol braný na ľahkú váhu.

“Končím zápas je posledná možnosť pre akýkoľvek zápas úradníka a bolo vykonané iba po riadnom zvážení pre bezpečnosť hráčov.”

Uviedol Sheffield Shield hrať podmienky zákona 7.2 – “V prípade, že hostia zápas je upustené z dôvodu nedostatočnej výšky a / alebo prípravu terénu, zápas bude udelená hosťujúceho tímu. “

SCG je kvôli hostiť jeden iný štít stret proti Queensland počnúc dňom 26. novembra, ale jones nemohol zaručiť, že to by nebolo tiež vzdialil.

http://u-stavky.com/