tréner Anglicka stále dúfa, že Sam Burgess umožní prepnúť späť na rugby liga

Anglicko tréner, Steve McNamara, naznačil existuje pokračujúci vývoj týkajúci Sama Burgessov možného návratu k rugby liga a opäť privítal vyhliadku na jeho návrate do tohto športu.

“Som sluchu tam je nejaká správa, ale ja mám nič potvrdené, “povedal McNamara. “Ale ja si myslím, že tam sú, čo sa deje. Dúfam, že rovnako tak; či sa vráti k rugby league, že by bolo good.Thomas Burgess: Necítim zatienené Sam alebo inými bratmi Viac

“Urobí svoju vlastnú myseľ a potom ísť s ním. Bol by som rád, keby sa vráti v rugby liga.Tento šport potrebuje znaky ako on, takže keď sa vrátil, že je to skvelé pre hru bodke. “

Ford trval na tom, že Burgess sa nikam po návrate do klubu po prestávke 10 dní, a to napriek záujmu od svojho bývalého klubu South Sydney Rabbitohs a majstrov Super League, Leeds nosorožce, cez prepínač späť do ligy.

“Áno, očakávame, že Sam zostať,” povedal Ford. “On má dva roky vľavo na jeho kontraktu. Mali sme dobré hovoriť o všetkom, ako sme mali so všetkými hráčmi na majstrovstvách sveta, s otázkou, čo chcú robiť.Sam chcel prísť a plán bol pre neho, aby sa zdvihol na lavičke počas prvých dvoch Premiership hier sezóny a potom spustiť ďalšie dva.

“Prišiel k tréningu a hral prvý zápas , ale potom prišiel na tréning v utorok potom, a to je, keď mu to došlo. Po svetovom pohári, sa dotkne ľudí v rôznych spôsoboch. Každý je iný a so Samom to bol prípad odísť, trvať 10 dní preč.

“V tej dobe tam bolo veľa špekulácií. Samov rozpoloženie, pretože on sa vrátil bol brilantný.On prišiel a popraskané ďalej a trénoval veľmi dobre pre tieto pár dní. “

Kevin Sinfield, medzitým vyskočil na obranu Burgess a kritizoval bývalej hráča zväzov za to, že,levnou šanci’na jeho starý kolega po majstrovstvách sveta.

Burgess tiež náhradné vystúpenie proti Fidži a Austrálii a jedného štartu za následok stratu na Wales, čo viedlo k brutálnej posúdenie z ex-Írsko stredovej Gordona D’Arcy, ktorý tvrdil, Burgessov “naivita rozpakov ľudí okolo seba”.

Sinfield, ktorý bol kapitánom Burgessa na medzinárodnej úrovni v lige, verí únia by ľutoval naháňa ho preč. “To by bolo obrovské plytvanie, aby ho nechal ísť,” povedal Sinfield, ktorý práve začal svoju kariéru s zjednocovací Yorkshire Carnegie.

“Možno si neuvedomujú, čo majú na svojich rukách na minútu.Som si istý Stuart Lancaster, Andy Farrell a všetci zúčastnení s Anglickom sa. Som si istý, že Mike Ford v Bath vie, čo má v ruke rovnako.

“Je to naozaj jednoduché kritizovať, a to najmä v tomto veku teraz, kedy sú všetci na sociálne médiá a má názor. Veľkým sklamaním pre mnoho ľudí, ktorí vedia, Sam je rad bývalých hráčov – ktorí ho spoznať a pochopiť dosť o Sam -., Ktoré majú vyjsť a mal trochu lacného strelou k nemu “

“ja viem, že to bolo spojené s nosorožce a ako Rhinos zástanca teraz to by bolo fantastické podpisovanie,” dodal Sinfield, najúspešnejší kapitána v Leedse histórii. “Bolo by to obrovský, že ho mať späť v Yorkshire.Myslím, že keby mal vstúpiť do akejkoľvek Super League klub, bolo by to len nosorožca. Ale keď povedal, že je tu záujem z NRL, najmä južné Sydney, ktoré som si istý, že je miesto, veľmi blízko k jeho srdcu. “