Vyberte si hračky podle věku

1. Děti do 1 roku

V tomto věku děti ještě nechápou, co je to svátek. Ale oni pociťují sváteční atmosféru a náladu rodičů. Takové dítě je lepší darovat rozvoj a bezpečnou hračku. Například: dětská piana, hudební šnek nebo knížku, výukového hračku Playskool dopravní prostředek pro děti, hračku, kostku s , a podložku, atd.
2. Děti ve věku 1-3 roky

Dítě již chápe, co to znamená slovo “svátek”. Je to s potěšením přijímá a těšíme se na ně čeká. Pro dívky, můžete si vybrat krásné panenky, interaktivní , měkké kostky a další Chlapci dopřejte rozvoj hračky “Housenka”, “Kormidlo”, nejjednodušší stroj-buldozer, atd. Univerzální dárky jsou dětské mobilní telefony, , zábavné stavebnice, stavebnice MEGA BLOKS c velkými detaily, barevné knížky, divadlo, abc pro nejmenší.
3. od 3 let do 6 let

Děti v tomto věku předem čekají na novoročních svátků. Oni věří v Santa Clause, a těšíme zázraky a dary. Holčička je možné předání krásné loutkové soubor. To může být kadeřnictví, kuchyň, dům pro panenky, interaktivní panenka Baby born, sada nádobí, hračky supermarket, mini-shop, Winx a další Chlapec přijde k radosti hrdinů “Auta-2”, transformátoru, železnice, velká požární auta nebo konstruktoru LEGO.
4. Děti ve věku od 6 do 10 let

V tomto období mnozí chlapci a děvčata už vědí, že Santa Claus neexistuje. Ale oni čekají dárky od rodičů a hostů. Dívce můžete vyzvednout sadu dětských dekorací, živou kabelka Weekend, sada pro kreativitu, pro zbarvení Color Me Mine. Chlapci do 10 let je možné darovat robot nebo stroj s dálkovým ovládání, sofistikované designer, blaster nerf zombie, parkoviště. Univerzální hračkami pro děti jsou různé stolní hry, puzzle, interaktivní dotykové roboti, mikroskopy, potřeby pro rekreaci a sportu.

Vytáhnout skvělý dárek pro dítě, jste mu spoustu zábavy. Ať v Novém roce se splní jeho hýčkané sny!
Viz též: Banaby.cz – prodejna