Wales ‘Warren Gatland:, Nakoniec sme neboli dosť dobrý’

Warren Gatland povedal, že je hrdý na jeho zranenie spustošenej čaty po neskoré Fourie du preez skúsiť nepovolený Wales druhý po sebe idúce Svetový pohár semi-final. Wales, chýba štyri prvé voľby chrbtom, viedli 19-18 sa päť minút ísť, keď Duane Vermeulen a Du preez kombinovať mlyne vytvoriť príležitosť, ktorá sa stala Springboks až do posledných štyroch jedného mesiaca po tom, čo stratil v Japonsku.

“nemohol som si želať nič viac od hráčov,” uviedol tréner Walesu. “Dali všetko a opúšťa ihrisko vyprázdnenie ich tanky. Na konci sme neboli dosť dobrý.Budete musieť dať úver do Južnej Afriky, ktorí zostali tam.

“Dalo by sa pozrieť na to, ako sme sa bránili skrumáž z ktorých strelil víťazný pokus a klásť otázky, ale ukázala veľa zručnosti a vy budete musieť rešpektovať.

“je veľkým sklamaním ísť von tak neskoro, ale Wales môže byť veľmi hrdý na hráča, spôsob, akým boli vykonané, a to záväzok, že ukázali.

“Vyšli sme z najťažších skupín a že nás nastavený na to, čo sme vedeli, že by bolo ťažké štvrťfinále.Vyvinuli sme trochu väčšej hĺbky kvôli zraneniu sme trpeli a môžeme sa tešiť na šiestich národov a tri testovacie turné po Novom Zélande budúce leto. “

Wales kapitán Sam Warburton, vyhral päť obraty v hre, kde vedúci zmenil majiteľa šesťkrát, ale jeho strana pripustila, 10 pokút v rozpise, čo South Africa obrátiť územia do miest v celom texte.

“Riešili sme všetko, čo mal v prvú polovicu, ale my sme im dali štyri kopy na bránku a urobil z nich 12 bodov, “povedal. “Južná Afrika boli na zrútenie veľmi konkurenčný a [rozhodca] Wayne Barnes bol vždy dať pokutu, ak ste išiel príliš vysoko.

” Mali sme zranenia tento turnaj, ale oni boli hlavne na chrbte.Ak by sme stratili sedem alebo osem dopredu, že by robili viac rozdielom a to je pre mňa, že náš turnaj prišiel k predčasnému koncu. Mohli by sme pokračovali ešte pár týždňov. “Facebook Twitter Pinterest Hráči reagovať po Južnej Afrike porazili Wales v umieranie minút štvrťfinále

Had Wales vyhral, ​​môžu byť bez vplyvnej fly-polovice Dan Biggar a šlapka Scott Baldwin pre semifinále. Obaja opustili pole pre posudzovanie poranenia hlavy a nevrátil.

South Africa, ktorý porazil Wales v skupinovej fáze pred štyrmi rokmi s neskorogotickým pokus, cvičil ťah, ktorý vyhral hru v tréningu.Du preez povedal: “Hľadali sme trest, a keď neprišla, som urobil to, čo sme skúšali a dummied beh vpravo. Duane ukázal neuveriteľnú zručnosť v takom kľúčovom okamihu a som vďačný, sme stále v turnaji po tomto ťažkom zápase. “